شناسه خبر : 4355

معاونت فنی اموال بیمه معلم بیان کرد : رشد ۳۵۰ درصدی حق بیمه از نظر ریالی (در مقایسه با رشد ۱۲۳ درصدی صنعت بیمه در بیمه‏ های اموال) و رشد ۲۷۰ درصدی از نظر تعداد بیمه‏ نامه صادره در طی سال‏های ۹۱ تا ۹۶ در حوزه معاونت اموال نشان از حرکت رو به جلوی بیمه‏ های اموال در شرکت بیمه معلم دارد .

به گزارش چابک آنلاین ، کامبیز حاجی میر آقا گفت : عملکرد 9 ماهه سال 97 نشان از رشد 41 درصدی حق‌ بیمه های صادره معاونت فنی بیمه های اموال نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد.

کامبیز حاجی میر آقا با اشاره به نقش معاونت فنی در خصوص افزایش توانگری مالی بیمه معلم گفت: در راستای افزایش سطح توانگری علاوه بر برنامه‌ افزایش سرمایه شرکت، در معاونت بیمه های اموال رعایت دستورالعمل های فنی و مالی بیمه مرکزی به منظور جذب پرتفوی مناسب با ریسک مطلوب و با زمانبندی فصلی صحیح در دستور کار قرار گرفته است. خوشبختانه توانستیم با کوشش جمعی همکاران و هدایت و نظارت درست شعب و نمایندگان، نسبت خسارت خود را کنترل نموده و در حد متوسط صنعت نگه داریم.

وی تصریح کرد: نسبت خسارت 61 درصدی این معاونت در مقایسه با نسبت خسارت 62 درصدی بیمه های اموال صنعت بیمه در سال 96، خود گواهی بر این مدعاست.

کامبیز حاجی میرآقا با اشاره به اینکه در سنوات اخیر تمرکز بیمه معلم بر بازار خرد صنعت بیمه بوده، متذکر شد: تمرکز بر بیمه های خرد سبب شده تا علاوه بر افزایش تعداد بیمه نامه های صادره و بهبود بخشیدن به ضریب نفوذ، به نوبه خود در ارتقای فرهنگ خریداری بیمه نامه به عنوان جز لاینفک زندگی امروزی ایفای نقش نماید.

به گفته معاون فنی اموال بیمه معلم ارائه طرح‌های متنوع در رشته‌ های آتش ‌سوزی و باربری و همچنین تعریف جشنواره‌های فروش در بیمه های بدنه، از جمله تلاش‌های این حوزه در خصوص گسترش بازار خرد شرکت بوده است.

وی همچنین تاکید کرد: با توجه به عملکرد مطلوب شرکت در ماه‌های اخیر، تا پایان سال 97 بودجه شرکت بطور کامل محقق خواهد شد.

کامبیز حاجی میرآقا معاون فنی اموال بیمه معلم در پایان ضمن تبریک سالروز تاسیس بیمه معلم با افتخار اعلام کرد : امسال نیز با توجه به عملکرد مطلوب سنوات گذشته مورد وثوق یکی از سهامداران بزرگ قرار گرفته و ناوگان کشتیرانی ج.ا.ا در بخش بدنه کشتی در هفته گذشته بصورت کلی تحت پوشش بیمه‌ ای بیمه معلم قرار گرفته است. تحت پوشش قراردادن سرمایه بیش از 8 میلیون دلاری ناوگان حمل و نقل دریایی شرکت کشتیرانی ج.ا.ا موجب گردیده است تا نقش خود را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به خوبی ایفا نماییم.

 

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای