شناسه خبر : 4346

مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان گفت: مهلت ارائه ایده در اولین رویداد سراسری هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت تمدید شده و علاقمندان تا ۲۶ دی ماه جاری برای شرکت در این رویداد فرصت دارند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا ، علی اکبری با بیان این که علاقمندان برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت رویداد به آدرس SHAREIDEA.IHIO.GOV.IR مراجعه کنند، افزود: رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت ، بستری برای ظهور ایده های نو و حمایت از نوآوران در این عرصه است.

وی اظهار داشت: پوشش بیمه ای، قوانین و مقررات و فرآیندها، نظارت بر خدمات بیمه سلامت، آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت، مدیریت منابع، مصارف و سرمایه گذاری و کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت از محورهای رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت است.

اکبری بیان داشت: اساتید و دانشجویان، پزشکان و متخصصان، کارکنان بیمه سلامت، مراکز تشخیصی درمانی، کارکنان دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بیمه شدگان بیمه سلامت ایران از مخاطبان این رویداد هستند.

مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان با بیان این که ایده ها مورد ارزیابی قرار می گیرند، خاطر نشان کرد: ایده های خلاق جمع آوری و در سطح کلان با هدف ارائه بهترین خدمات به بیمه شدگان بیمه سلامت اجرا می شود.

بر اساس آخرین آمار یک میلیون و 270 هزار نفر در گیلان تحت پوشش بیمه سلامت استان گیلان هستند.

 


 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای