شناسه خبر : 3046

نیما نوراللهی طی نشستی با نمایندگان برتر شرکت بیمه تجارت نو ضمن تشریح برنامه ها و دیدگاه های خود، شنوای نقطه نظرات و پیشنهادات شبکه فروش بودند.

به گزارش چابک آنلاین، جلسه هم اندیشی نوراللهی با شبکه فروش برتر این شرکت در دفتر مدیرعامل و با حضور معاون فنی، معاون توسعه بازار و شبکه فروش مدیر بازاریابی، مدیر روابط عمومی و مدیر امور شعب و نمایندگان برگزار شد.

درآغاز این نشست بهنام شهریار ضمن تشکر از فعالیت های این نمایندگان هدف از برگزاری این نشست را هم اندیشی با شبکه فروش بالاخص اخذ نظرات و دیدگاه های آنها در حوزه های مختلف بیان نمودند تا با رفع موانع احتمالی موجود، مسیر فعالیت هرچه بیشتر نمایندگان فراهم شود. درادامه این نشست نمایندگان ضمن ابراز تبریک به انتصاب نورالهی به عنوان مدیر عامل شرکت به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و درخواست های خود را در حوزه های مختلف فنی،IT، بازاریابی، بانک - بیمه  تبلیغات بیان نمودند و پس از بحث و تبادل نظر درخصوص موارد مطرح شده دستورات لازم توسط مدیرعامل جهت تغییر برخی رویه های اداری و تسهیل امور نمایندگان صادر شد.

بر پایه همین گزارش در ادامه این نشست دکتر نورالهی با تاکید بر نقش شبکه فروش به عنوان پاشنه آشیل شرکت های بیمه بالاخص درحوزه فروش و جذب پرتفوی بیمه ای مناسب و قبول تعارضات ذاتی بین بخش فروش و فنی شرکت های بیمه دستورات لازم را در خصوص موضوعات درجه بندی و رتبه بندی نمایندگان فروش، افزایش سطح حدود اختیارات، راه اندازی کمیته های فروش تخصصی در رشته های مختلف، تدوین استراتژی تبلیغات، بازنگری در مدل استقرار نمایندگان در شعب بانک تجارت، تقویت سهم دانش بین ذینفعان شرکت، برگزاری دوره های آموزشی و...را صادر نمودند و مقرر گردید جهت بررسی نتایج حاصل از این نشست سلسله جلسات با شبکه فروش به صورت ماهیانه برگزار و نتایج حاصل از تصمیمات اتخاذ شده گزارش شود.

نورالهی همچنین با تاکید بر اینکه تمام تلاش خود را در جهت ارتقای جایگاه شرکت و کمک به شبکه فروش جهت فعالیت در بازار کنونی به کار می گیرند اظهار داشتند نمایندگان محترم نیز می بایست در انجام امور حرفه ای خود رعایت نکات فنی را مد نظر قرار دهند و انتظار فعالیت های غیر حرفه ای و غیر فنی را از مجموعه نداشته باشند. وی افزود باید کمیته تخلفات در مورد بسته شدن کد فعالیت نمایندگان تشکیل و این کمیته نظر نهایی را اعلام نماید.

 

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای