شناسه خبر : 16066

آقاجری با انتقاد از خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان گفت: خدمات درمانی به شهروندان باید بهبود یابند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حبیب آقاجری نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود ۸۳ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی، این سازمان خدمات درمانی مناسبی در شهرستان بندر ماهشهر ارائه نمی‌دهد.

او افزود: امنیت و سلامت ۲ نعمت هستند که هر جامعه‌ای به آن نیاز دارد که امروز با بهره‌برداری از درمانگاه شبانه روزی شهر چمران، بخشی از مشکلات درمانی مردم این شهر رفع خواهد شد.

تجهیزات خوبی به بیمارستان امام موسی‌کاظم (ع) تامین اجتماعی بندر ماهشهراضافه شده است

آقاجری با اشاره به تداوم پیگیری‌ها برای احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهر چمران و شهرک طالقانی، ادامه داد: بیمارستان امام موسی‌کاظم (ع) تامین اجتماعی بندر ماهشهر مشکلاتی دارد و از نظر تجهیزات و کادر درمان با کاستی‌هایی مواجه است که در یک سال اخیر تجهیزات خوبی به این بیمارستان اضافه شده و پیگیر هستیم تا باقی تجهیزات نیز برای این بیمارستان از سوی سازمان تامین اجتماعی فراهم شود.

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص تعیین وضعیت سند ملکی منازل شهر چمران اظهار داشت: جلسه‌های متعددی برای حل این مشکل برگزار شده و این موضوع به مرحله نهایی رسیده بود که مشکل کوچکی در این فرآیند قرار گرفته و در حال پیگیری برای رفع مشکل هستیم.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای