شناسه خبر : 1537

سرپرست اداره ورزش و جوانان آبادان خبر داد:

علی رضایی گفت: از این پس صدور و تمدید کارت بیمه ورزشی به صورت آنلاین و از طریق سامانه جدید فدراسیون پزشکی ورزشی انجام می‌شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایلنا، علی رضایی گفت: ورزشکاران، مربیان و داوران می‌توانند به صورت آنلاین از خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی با دارا بودن کارت بیمه ورزشی علاوه بر دریافت کمک هزینه درمان تا سقف هفت میلیون تومان، از تسهیلات ویژه خدمات مراکز مورد تایید هیات پزشکی ورزشی شهرستان آبادان نیز استفاده کنند.

وی با بیان اینکه هزینه دریافت این کارت‌ها ۱۵ هزارتومان و دارای یک سال اعتبار است، افزود: در این سامانه دارندگان کارت بیمه با استفاده از کد ملی به سهولت می‌توانند ثبت‌نام و تمدید کارت‌های بیمه ورزشی را انجام دهند و از طریق اینترنت به صورت ۲۴ ساعته به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی دارند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان آبادان تاکید کرد: تا پیش از این متقاضیان باید به صورت حضوری به هیات پزشکی مراجعه و با ارائه فیش بانکی نسبت به دریافت کارت بیمه ورزشی اقدام می کردند.

رضایی توضیح داد: سامانه صدور و پیگیری کارت بیمه به نشانی «http://bime.abadan-sport.ir است و تلفن گویای 83826-021 مربوط به فدراسیون پزشکی ورزشی جهت سایر پیگیری‌ها در نظر گرفته شده است.

 

 • مهناززنگنه

  بیمه
  ورزشی

 • عرشیا

  برای فوتبال تیم شهدای سولقان

 • سعید گل زاده

  برای فوتبال تیم جوش ایثار

 • ناشناس

  برای کشتی مسابقات

 • اژدر

  بیمه ورزشی را چطوری online بگیریم

ارسال نظر

خدمات بیمه ای